За такими дітьми майбутнє України: Катя – юна волонтерка з Ніжина, яка зібрала для ЗСУ вже понад 200 тисяч гривень

Наші українські діти продовжують дивувати не тільки своїх батьків, а й і весь світ. У Ніжині теж багато діток-волонтерів, серед них є скромна і тиха дівчинка Катюша, яка вже понад рік збирає кошти для ЗСУ.

Волонтерством Катя вирішила займатися сама, це було влітку минулого року і по цей день дівчинка продовжує і в спеку, і в зливу, і в мороз збирати кошти для наших Захисників.

Все розпочалось з коробочки з одним браслетиком і трьома колечками, які Катя взяла і сказала мамі Світлані, що йде збирати кошти для воїнів. Через декілька годин юний волонтер принесла 1 120 грн і кавун, який їй подарував дядько. Дівчинка щиро раділа успіху й, заручившись підтримкою мами, серйозно взялася до справи волонтерства. Катя виготовляє різні прикраси, брелочки, кулончики, мама докуповує прапорці та інші патріотичні товари й так разом біля центрального входу на ніжинський базар збирають кошти для ЗСУ.

Кожного тижня всю зібрану суму Катя передає матушці Дарії у храм святої Покрови.

Юна волонтерка вже має безліч грамот і подарунків від воїнів з передової. Воїни спеціально приїжджали до Ніжина, щоб на власні очі побачити Катю, подякувати й нагородити. Але найкраща нагорода – то вдячні, живі воїни, яким змогла допомогти юна ніжинка.

Також Катя назбирала вже цілу колекцію шевронів, які їй дарують воїни.

Саме за такими дітьми щасливе майбутнє України.

Віримо в перемогу! Слава нашій Україні, слава нашим Героям і велика подяка всім волонтерам!

Comments are closed