Господь показав Хрест і сказав: «Цим перемагай». І сьогодні наша армія героїв саме з Хрестом на броні перемагає нелюдів
![](http://pokrova.nezhin.org/wp-content/uploads/2022/09/5654645643-150x93.jpg)
У велике свято Воздвиження Чесного й Животворчого Хреста Господнього настоятель храму святої Покрови отець Михаїл звернувся до парафіян з такою проповіддю: «Во ім’я Отця і Сина, і Святого Духа! Амінь! Улюблені во Христі браття і сестри, Хрест – надія світові, співаємо сьогодні ми на божественній літургії, прославляючи і поклоняючись підніжжю …