Притча про доброго самарянина: ми маємо вивчити цей урок, зробити висновки, що більше не попадатися у пастку «братнєго народа» і «рускава міра»
![](http://pokrova.nezhin.org/wp-content/uploads/2022/11/cq5dam.thumbnail.cropped.1500.844-1-150x84.jpeg)
У цю світлу неділю настоятель храму святої Покрови отець Михаїл звернувся до парафіян з такою проповіддю: «Во імʼя Отця і Сина і Святого Духа! Амінь! Улюблені во Христі браття і сестри, сьогодні ми слухали притчу Господа нашого Іісуса Христа про милосердного самарянина. В цій притчі цікавий факт, який вражає найбільше. …