Хай Господь Бог зігріє своєю любовʼю наших жінок-мироносиць. Многая і благая літа!
![](http://pokrova.nezhin.org/wp-content/uploads/2023/04/2023-04-30-17.21.46-150x87.jpg)
Цієї неділі настоятель храму святої Покрови отець Михаїл звернувся до парафіян з такою проповіддю: «Во імʼя Отця і Сина і Святого Духа! Амінь! Христос Воскрес! Христос Воскрес, щоб дарувати нам людям Спасіння, спасіння від смерті, спасіння від забуття. Щоб дарувати життя вічне, вічність нам людям. Але давайте подумаємо, що таке …