Сумні Святки в Україні, сучасний Ірод вбиває наших дітей, але віримо ми в перемогу, бо з нами Бог!
![](http://pokrova.nezhin.org/wp-content/uploads/2024/01/Знімок-екрана-2024-01-01-о-12.19.34-150x98.png)
У цю світлу неділю 31 грудня настоятель храму святої Покрови отець Михаїл звернувся до парафіян з такою проповіддю: «Во імʼя Отця і Сина і Святого Духа! Улюблені во Христі браття і сестри, сьогодні Святки, свято за святом: Миколая, Різдво Христове, Новий рік, Меланії, Василія. І ось уже скоро-скоро – Йордан. …