Як Господь зцілив сліпонародженого, так нехай обмиє очі українцям, що досі ходять до московських церков
![](http://pokrova.nezhin.org/wp-content/uploads/2022/05/image3-1-150x100.jpeg)
У цю Неділю настоятель храму святої Покрови отець Михаїл звернувся до парафіян з такою проповіддю: «Христос Воскрес! Во ім’я Отця і Сина, і Святого Духа! Амінь! Улюблені во Христі браття і сестри, сьогоднішня неділя – Неділя про зцілення Господом нашим Ісусом Христом сліпонародженої людини, молодого хлопця, який народився незрячим і …