Незважаючи на святкування Нового року, ми продовжуємо постувати
![](http://pokrova.nezhin.org/wp-content/uploads/2021/12/photo_2021-12-26_22-34-13-150x84.jpg)
Ми сьогодні постуємо, бо по нашому календарю зараз у нас ще продовжується Різдвяний піст. Але і постуючи, можна святкувати, а святкуючи, можна постувати. Отець Михаїл закликає всіх на святкуванні Нового року теж постаратися менше порушити святий піст. На святкування можна приготувати якісь пісні страви. А замість спиртного, можна випити соку …